top of page
 • כיצד רוכשים תכשיט באתר?
  בדינר עיצובים קונים בבטחה ובראש שקט! אופציות התשלום באתר הבית של DINAR: ------------------------------------- MAX תשלום בכרטיסי אשראי מאסטרקארד,ויזה,ישראכרט סליקה מאובטחת באתרנו על ידי חברת MAX לאומי קארד חלוקה עד 4 תשלומים שווים. *צריכים עזרה טכנית? כנסו לשאלות בנושא 'תשלום'>"איך משלמים בתשלומים? הדרכה שלב אחרי שלב" PayPal תשלום מאובטח על ידי חברת פייפאל אין צורך לפתוח חשבון בפייפאל על מנת לשלם, מילוי פרטים מאובטח וקל לשימוש אין חלוקה לתשלומים באופציה זו הרכישה מתבצעת בתשלום אחד BIt תשלום באפליקציית Bit העברת תשלומים על ידי בנק הפועלים מתאים להזמנות אישיות/לתשלום מקדמה וכו' לאופציה זו יש ליצור קשר לפני הרכישה בוואטסאפ/טלפון/מייל 052-770-4488 studio.dinar@gmail.com רכישת תכשיט בעיצוב אישי ----------------------- ניתן לעצב תכשיט אישי בהתקשרות דרך המייל studio.dinar@gmail.com או דרך הוואטסאפ 052-770-4488 יחד נעבור תהליך של עיצוב התכשיט על כל מאפייניו לאחר מכן ישלח אליכם קישור אישי לרכישה מאובטחת דרך אתר זה או ישירות מפייפאל/אפליקציית Bit *לשאלות נוספות בנושא תשלום- אנא פנו לשירות הלקוחות מענה טלפוני זמין ביו השעות 10:00-17:00 מעבר לשעות הללו ניתן לשלוח מייל או הודעה/וואטסאפ 052-770-4488 studio.dinar@gmail.com
 • איך להזמין תכשיט בעיצוב אישי?
  אם אתם חולמים על תכשיט מיוחד או אבד לכם תכשיט יקר לליבכם ואתם רוצים לשחזר אותו, אנו בדינר מעצבים נשמח בעזרים טכנולוגיים ובטכניקות עבודת יד להפוך את החלום והרצון שלכם למציאות ברת השגה. אנו מעצבים ומייצרים לפי דרישת הלקוח, בתהליך קל שמבטיח שביעות רצון מלאה מהתוצאה הסופית. כתבו לנו בצור קשר או למייל studio.dinar@gmail.com הוסיפו תיאור של התכשיט / תמונה/ סקיצה פשוטה שמתארת את התכשיט ו/או כל מידע אחר שחשוב , כגון גודל, סוגי אבנים וכדומה... אנחנו כמובן נייעץ מקצועית לגבי פרטי התכשיט וניתן לכם הצעת מחיר בהתאם. לפרטים נוספים צרו קשר.
 • כיצד למצוא את מידת הטבעת הנכונה?
  קודם כל נציג לכם את הדרך האמינה ביותר כלי למדידת מידת האצבע שניתן לרכוש באתר הכלי מורכב מסט של טבעות פלסטיק לרכישה לחצו כאן: כלי מדידה מדויק או שיטות קלות של עשה זאת בעצמך מזמינים דרך האתר ולא יודעים מה מידת הטבעת שלכם? הטבעת היא הפתעה או טבעת אירוסין ואתם רוצים לגלות את מידת הטבעת שלה בלי שתדע? להלן הדרכה קצרה על איך למצוא מידה של טבעת בדרכים שונות: מהי מידה נכונה של טבעת? טבעת במידה הנכונה היא טבעת נוחה שאינה הדוקה על האצבע (שמא היא תיצור לחץ ואי נוחות עד כאב) ואינה משוחררת ורופפת מדי (שמא היא תיפול מהאצבע).הטבעת המתאימה בגודלה לאצבע היא כזו הנענדת ויורדת ממנה בקלות, מסתובבת ללא הפרעה על האצבע אולם איננה מחליקה ממנה. הדרכים הנפוצות למציאת המידה הנכונה: במידה ואין ברשותכם, מכל סיבה שהיא , את מידת הטבעת, ישנן מספר דרכים למציאת מידת הטבעת הנכונה. בחרו את הדרך הקלה והנוחה ביותר עבורכם, מתוך האפשרויות הבאות, ובמידת הצורך צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו. כדאי לציין כי מידות אלו נכונות לגבי כל סוגי הטבעות למשל: טבעת נישואין,טבעת חותם, טבעת משובצת, טבעת אירוסין וכו'... 1)שיטה למציאת מידת הטבעת שלך- מציאת מידת הטבעת ע"פ מדידת היקף האצבע: נדרש: פס ארוך מנייר שמקיף את האצבע מומלץ שרוחב הפס יהיה פחות מ 1 ס"מ , סרגל, סלוטייפ. * יש לכרוך את הנייר סביב האצבע המיועדת ולהדביק את השארית, כך שתתקבל טבעת מנייר נוחה לא צמודה ולא משוחררת. *יש לבדוק שניתן להוריד את טבעת הנייר בקלות ולענוד אותה שוב בנוחות. * לאחר שבוודאות קיבלתם טבעת נייר נוחה, גזרו אותה ותפרסו אותה בצורה ישרה , וכעת בעזרת סרגל יש למדוד את אורך פס הנייר במילימטרים. התוצאה שקיבלתם היא למעשה= היקף הטבעת .נתון זה מספיק לנו בכדי לדעת את מידת הטבעת שלכם. טיפים חשובים: * רצוי למדוד את האצבע במהלך היום ולא בשעות הבוקר על מנת להשיג תוצאות מדויקות יותר. *שימו לב שהיד לא קרה/חמה מדי בעת המדידה. *בעת מדידת היקף האצבע יש לוודא שפס הנייר לא משוחרר או הדוק מדי במדידה, על מנת לשמור על דיוק במדידה. *מידות אצבעות יד ימין לא זהות למידות בצד שמאל. *רצוי למדוד את החלק העבה יותר של האצבע. *אין למדוד את היקף האצבע לאחר מאמץ גופני. *אם אינך בטוח/ה בתוצאת המדידה, עדיף להזמין מידה גדולה יותר (כרבע עד חצי מידה גדולה יותר),ולא מידה קטנה יותר מהמדידה. ואם יש לכם טבעת על האצבע ניתן לנסות גם את שיטה 2 למציאת המידה שלכם. 2)שיטה למציאת מידת טבעת בלי שהיא/הוא ידעו- מציאת מידת הטבעת ע"פ מדידת קוטר טבעת קיימת: נדרש: סרגל, טבעת שידוע כי היא מתאימה במידתה לאצבע המיועדת *מומלץ בעת קניית טבעת כמתנת הפתעה!!! * קח טבעת שלה והנח אותה על משטח ישר. *צייר את העיגול הפנימי של הטבעת על גבי נייר. *מדוד עם סרגל את קוטר העיגול במילימטרים. *הנתון שהתקבל= קוטר הטבעת .נתון זה מספיק לנו בכדי לדעת את מידת הטבעת. טיפים חשובים: *מומלץ לצייר את העיגול הפנימי של הטבעת לפחות פעם נוספת ולמדוד עם סרגל שוב לדיוק מירבי . *קיבלתם שתי מידות שונות במקצת, נסו שוב. השיטה היא פשוטה ואם שרטטתם ומדדתם נכון התוצאה תהיה מדויקת.
 • האם יש אחריות על התכשיט?
  כל תכשיט מגיע עם תעודת הערכה ואחריות לשנה. התעודה מכילה את פרטי התכשיט, סוג הסגסוגת , סוג אבני החן ודירוגן. וכן מצויין תאריך הרכישה המקנה אחריות לשנה. במסגרת האחריות לשנה הלקוח זכאי לשינוי מידת הטבעת חינם בפעם הראשונה, וזאת כאשר מדובר בהקטנת מידת הטבעת או הגדלה עד מידה אירופאית 1 מעל (בהגדלה מעל מידה 1 יש תוספת תשלום סבירה),כמו כן במסגרת האחריות תקבלו ניקוי התכשיט וחידוש או שינוי הגימור- מאט/מבריק (הזכאות היא לפעם אחת בשנה הראשונה, לאחר מכן תגבה עלות סבירה בהתאם לסוג התכשיט.
 • מידת הטבעת שהזמנתי לא נכונה, מה לעשות?"
  1)במקרה שטרם נשלחה הטבעת- יש להודיע לנו מיידית, על מנת שנוכל לתקן את המידה. 2)במקרה שגיליתם שהמידה לא נכונה רק לאחר שהטבעת הגיעה אליכם ומדדתם את הטבעת- יש ליצור קשר עם שירות לקוחות לקבלת הדרכה אודות: אופן שליחת הטבעת בחזרה לסטודיו , מדידה נכונה וכו'... שימו לב: *עלויות המשלוח במקרה של טעות הלקוח במתן מידה לא נכונה (חזרה לסטודיו+לבית הלקוח) מוטלות על הלקוח בלבד! *עלויות המשלוח במקרה של ,חלילה, טעות בייצור הן באחריות החברה וזיכוי ינתן ללקוח על שליחת הטבעת לסטודיו. **על מנת למנוע את העלויות וחוסר הנעימות שבקבלת טבעת קטנה/גדולה אנא בדקו היטב שהמידה שבחרתם היא המידה הנכונה! **במידה ואינכם בטוחים שמדדתם נכון -גשו לחנות תכשיטים מקומית ובקשו שימדדו עבורכם - מהי מידת הטבעת הנכונה!
 • בקשה לשינוי עיצוב-כיצד להזמין תכשיט המוצג באתר אך מותאם אישית ?
  במידה ואתם מעוניינם בשינוי / הוספת טאץ' אישי לתכשיט קיים- שינויים כגון- הקטנת רוחב ועובי הטבעת, השחרת הטבעת, הוספת פטינה (אפקט חמצון), שיבוץ התכשיט באבנים לפי בחירתכם, ועוד... אנא צרו קשר במייל studio.dinar@gmail.com או לחצו כאן לפרטי התקשרות, תתארו את השינוי שברצונכם שנבצע בעיצוב התכשיט אנו נבדוק עבורכם את האפשרות לבצע את השינוי, ויחד נתחיל בתהליך עיצוב התכשיט המיוחל.
 • מעוניין לרכוש טבעת ולא יודע את המידה, מה לעשות?"
  ברוב המקרים של הצעות נישואין ונתינת טבעת כמתנה לא ידועה מידת הטבעת. במקרה זה אנו ממליצים למדוד קוטר פנימי של טבעת קיימת המתאימה למקבל/ת הטבעת או להעריך את המידה. לאחר נתינת הטבעת צרו קשר להתאמת מידה. במסגרת האחריות על הטבעת תוכלו בשנה הראשונה לשנות את מידת הטבעת ללא עלות.
 • כיצד לבחור טבעת נישואין כשרה על פי ההלכה היהודית?
  על פי ההלכה היהודית טבעת נישואין כשרה צריכה לענות על הקריטריונים הבאים: חלקה מבפנים, ללא כיתוב בחלק הפנימי. ללא שיבוצי אבני חן ,וללא שילוב של מתכות שונות כגון שילוב של זהב עם כסף. וחשוב לוודא שמלוא התשלום יחוייב לפני החתונה. מה מותר בטבעת נישואין כשרה: חריטות ,כיתוב, טקסטורות וכדומה מותר רק בחלק החיצוני. ניתן לשלב צבעי זהב שונים בטבעת כגון שילוב זהב צהוב עם זהב לבן. ויש לציין שחותמת היצרן וחותמת סוג המתכת בחלק הפנימי של הטבעת אינו מהווה בעיה הלכתית ואינו פוגם בכשרות הטבעת.
 • איך לוקחים דגימת טביעת אצבע?
  איך לקחת דגימת טביעת אצבע? בבית- בשיטה ביתית קלה, הפירוט למטה. או עם שעוות שנשלח אליכם- ניתן להזמין שעוות מיוחדות ועליהן להטביע את טביעת האצבע על ידי חימום של השעווה לפני ההטבעה של האצבע, השעוות הן חינם. עלות משלוח השעוות בדואר רשום 30 ש"ח. צרו קשר לרכישת השעוות. השיטה ביתית 1)על דף נייר ציירו כתם אפור מאוד וכהה עם עיפרון. 2)שפשפו את האצבע בכתם העיפרון עד שכרית האצבע תהיה אפורה. 3)הדביקו על האצבע נייר סלוטייפ שקוף הדקו היטב. 4)בעדינות הורידו את הסלוטייפ והדביקו אותו על נייר לבן. 5)צלמו את טביעת האצבע שעל הדף, וודאו שהתמונה ברורה ובפוקוס ושלחו אלינו. טיפים: *כאשר מדובר בטביעת אצבע של תינוקות בני חודשים ספורים עד פעוטות, מומלץ לקחת את הדגימה מהבוהן הגדולה של כף הרגל, לעיתים זו הדגימה שיוצאת הברורה ביותר. ברכישת תכשיט עם חריטת טביעת אצבע אישית יש לשלוח לנו את טביעת האצבע למייל studio.dinar@gmail.com או לוואטסאפ 052-770-4488, מומלץ לשלוח מיד אחרי ההזמנה ולצרף שם מלא ומספר הזמנה.
 • תוך כמה זמן אקבל את התכשיט שהזמנתי בסטודיו/טלפונית/אונליין?
  איסוף התכשיט מהסטודיו: כ 16 ימי עבודה מיום הרכישה קבלת התכשיט על ידי משלוח: 18-20 ימי עבודה (לא כולל ימי שישי וחג). במידה ויש צורך במשלוח מהיר מהרגיל צרו עימנו קשר לפני הרכישה, אנו נעשה כל שיבכולתנו לעמוד בו וניידע אתכם בפרטים.
 • מהן עלויות המשלוח?
  בעת רכישת תכשיט טלפונית/אונליין: ברכישת תכשיטים בסכום כולל הנמוך מ 600 ₪ עלות משלוח עד הבית = 35 ₪ ברכישת תכשיטים מעל סכום כולל של 600 ₪ שליח עד הבית חינם !
 • כיצד רוכשים תכשיט מדינר?
  אופציות התשלום באתר הבית של DINAR דינר עיצוב תכשיטים: ------------------------------------- 1)תשלום בכרטיסי אשראי מאסטרקארד,ויזה,ישראכרט סליקה מאובטחת על ידי חברת MAX לאומי קארד חלוקה עד 4 תשלומים שווים. 2)תשלום באתר דרך PayPal .תשלום אחד. אין צורך לפתוח חשבון בפייפאל על מנת לשלם, ניתן להזין פרטים אישיים ופרטי כרטיס אשראי באופן חד-פעמי. 3)תשלום באפליקציית Bit, לאופציה זו יש ליצור קשר בוואטסאפ/טלפון/מייל 052-770-4488 studio.dinar@gmail.com רכישת תכשיט בעיצוב אישי ----------------------- ניתן לעצב תכשיט אישי בטלפון/התקשרות דרך המייל studio.dinar@gmail.com או דרך הוואטסאפ 052-770-4488 יחד נעבור תהליך של עיצוב התכשיט על כל מאפייניו לאחר מכן ישלח אליכם קישור אישי לרכישה מאובטחת דרך אתר זה או ישירות מפייפאל/אפליקציית Bit *לשאלות נוספות בנושא תשלום- אנא פנו לשירות הלקוחות 052-770-4488, פרטי התקשרות בדף צור קשר studio.dinar@gmail.com
 • איזה כרטיסי אשראי מכובדים בעת רכישה באתר?
  MAX האתר מבצע סליקה דרך חברת לאומי קארד המכבדת כרטיסי ויזה, ישראכרט, מסטרקארד. בבחירת אופצייה "המשך לתשלום" הכפתור השחור -תועברו לסליקה בכרטיס אשראי עם חלוקה עד 4 תשלומים שווים שימו לב באופצייה זו לא ניתן לכבד כרטיסי דיינרס ואמריקן אקספרס. בעת בחירה באופציית רכישה דרך PAYPAL חברת פייפאל מכבדת כרטיסי אשראי מסוג ויזה,מסטרקארד,אמריקן אקספרס,דיסקאבר בעת תשלום בפייפאל אין צורך בפתיחת חשבון, מילוי פרטים מאובטח וקל לשימוש אין חלוקה לתשלומים באופציה זו, תשלום אחד בלבד
 • כיצד ניתן לשלם בכרטיס אשראי בתשלומים?
  האתר מכבד כרטיסי אשראי בדף סליקה מאובטח של חברת לאומי קארד, האתר מכבד כרטיסי ויזה,ישראכרט ומאסטרכרד. לבחירה באופציה זו נא ללחוץ על הכפתור השחור "המשך לתשלום" בסל הקניות
 • כיצד ניתן לרכוש דרך אתר פייפאל באתר?
  בדף התכשיט סמן את האופציות לבחירה :סוג זהב/מידת טבעת וכדומה -לחץ על כפתור "הוסף לסל הקניות" - במחשבים נייחים יפתח מצד שמאל חלון המפנה אתכם לסל הקניות - לחצו על הכפתור הירוק "לצפייה בסל הקניות" -הגעתם לדף "סל הקניות שלי" בטלפונים ניידים תועברו ישירות מדף המוצר לדף "סל הקניות שלי" -בדקו שהמוצר שבחרתם אכן מופיע בדף -ולרכישה לחצו על הכפתור PAYPAL יפתח דף סליקה מאובטח באתר בחרו את שם המדינה ולחצו המשך סמנו בעיגול את האופציה המתאימה לכם למשלוח (משלוח חינם 14-18 ימי עסקים- אופציה לדוגמה) ולחצו המשך יפתח דף :שלם באמצעות פייפאל האתר ינתב אתכם לאתר PAYPAL להמשך רכישה מאובטחת ובטוחה. !קנייה מהנה לכל שאלה על תהליך הרכישה פנו אלינו 052-7704488 מענה טלפוני בין השעות 10:00-17:00 מעבר לשעות אלו למענה על שאלות ותמיכה טכנית שלחו הודעה בוואטסאפ או במייל
 • צריך חשבון פייפאל על מנת לבצע רכישה באתר?
  אין צורך בפתיחת חשבון פייפאל או הרשמה לפייפאל על מנת לבצע רכישה באתר. בעת רכישה באתר ובחירה באופציית PAYPAL תנותבו לדף סליקה באתר PAYPAL המאפשר לכם לשלם ללא רישום לפייפאל וגם מציע לכם לפתוח חשבון במקרה ותהיו מעוניינים. פתיחת חשבון פייאפל אינה כרוכה בתשלום והיא קלה ונוחה
 • איך משלמים בתשלומים ? הדרכה שלב אחרי שלב
  האתר מכבד כרטיסי אשראי : ויזה,ישראכרט,מאסטרקארד בדף סליקה מאובטח ומוצפן דרך חברת לאומי קארד אופציה זו אפשרית על ידי לחיצה בכפתור השחור "המשך לתשלום" בדף סל הקניות שלי הדרכה שלב אחרי שלב לרכישה בכרטיס אשראי וחלוקה עד 4 תשלומים: בדף התכשיט המבוקש בחר את האופציות הרלוונטיות: סוג זהב,מידת טבעת לחץ על הכפתור "הוסף לסל הקניות"- במחשבים נייחים: יפתח חלון מצד שמאל המפנה אתכם לסל הקניות במכשירים ניידים: תועברו ישירות מדף המוצר לדף סל הקניות בדקו שהמוצר שבחרתם מופיע והפרטים שנבחרו נכונים לרכישה בתשלומים לחצו על הכפתור השחור "המשך לתשלום" יפתח דף להזנת כתובת למשלוח חשוב להזין כתובת נכונה לשם ישלח התכשיט בסיום לחץ "המשך" יפתח דף לבחירת אופציה למשלוח לדוגמה: משלוח חינם 14-18 ימי עסקים סמנו בעיגול אופציית משלוח ולחצו המשך יפתח חלון "בחר את שיטת התשלום שלך" בחר באופציית "כרטיסי אשראי" יפתח דף "שלם באמצעות כרטיס אשראי" MAX הדף מאובטח ומוצפן והמידע מועבר ישירות לחברת לאומי קארד בסיום מילוי הפרטים לחץ "שלם עכשיו" !הרכישה בוצעה בהצלחה !תפתח הודעה באתר המודה לכם על רכישתכם ותקבלו מייל עם פרטי הרכישה ומספר הזמנה לכל שאלה ועזרה בתהליך הרכישה ניתן לפנות אלינו 052-7704488 10:00-17:00 מענה טלפוני בין השעות מעבר לשעות האלו ניתן לפנות בשאלות לוואטסאפ או למייל studio.dinar@gmail.com
 • מה התקנון לגבי החזרה או החלפת תכשיט?
  החלפת מוצר: החברה מאפשרת החזרת פריט ומתן זיכוי לרכישת מוצר אחר, כאמור ניתן יהיה להחזיר מוצר ולהחליפו במוצר אחר עד 14 יום ,מיום קבלת המוצר . תוקף הזיכוי: הזיכוי תקף למשך שנה. החזר כספי: לא יינתן החזר כספי עבור מוצר אלא ניתן יהיה להחליפו בלבד על ידי הזיכוי. במקרה של הפרשים בסכומים, כלומר בעת החלפה למוצר זול יותר, יעודכן הזיכוי על הסכום הנותר. זמן להחלפת מוצר: עד 14 יום לאחר הרכישה יש באפשרותכם להחליף את התכשיט באחר. כל החזרה חייבת להיות בתאום מראש, פרטי התקשרות בדף צור קשר. לא ניתן להחזיר תכשיט במקרים הבאים: תכשיט בהזמנה אישית, תכשיט לאחר שינוי מידה ,תכשיט שבוצע בו שינוי או התאמה אישית לבקשת הלקוח ,תכשיט עם חריטה אישית, תכשיט שמות או הקדשה ,תכשיט שניזוק, תכשיט שנעשה בו שימוש או בוצע בו שינוי באופן פרטי על ידי הלקוח. עלויות המשלוח : משלוח חזרה לשם החלפת התכשיט הן באחריות הלקוח בלבד. יש ליצור קשר לקבלת פרטים מפורטים למשלוח.
 • עמלות החזרה/החלפה
  החזרת מוצר והחלפתו במוצר אחר אפשרית עד 14 יום מקבלת המוצר. לא תיגבה עמלה בעת החלפת המוצר. אין החזר על עלויות משלוח בעת הרכישה. ינתן זיכוי על המוצר המוחלף ,הזיכוי תקף למשך שנה. במהלך תקופה זו הלקוח יכול לרכוש מוצר אחר ולהזדכות עליו באמצעות הזיכוי. במקרה של הפרש בסכומים - יעודכן הזיכוי במקרה של בחירת תכשיט זול יותר מסכום הזיכוי. במקרה של הזמנה אישית/ תכשיט שעבר שינוי בעיצובו בהתאם לבקשת הלקוח - לא ניתן לבצע החלפה/החזרת התכשיט.
טבעות נישואין בעיצוב פרחוני רומנטי

טבעות נישואין בעיצוב פרחוני רומנטי

דינר עיצוב תכשיטים מציגים סגנונות עיצוב רומנטיים בהשראת אלמנטים מהטבע פרחים וטקסטורת אוצרות טבע

כלה

כלה

שמלת כלה שתשב עליך בול כבר בחרת! ועכשיו הגיע זמן לבחור טבעת נישואין שתשב עליך בול ולא רק ליום אחד, טבעת נישואין איכותית לכל החיים!

טבעת נישואין לכלה זהב לבן עלים דקה

טבעת נישואין לכלה זהב לבן עלים דקה

מחפשת טבעת נישואין מקורית שתשקף את הטעם האישי שלך ? מוזמנת לדינר עיצוב תכשיטים סטודיו וחנות בצפון הארץ

טבעת מעוצבת אירוסין יהלומים

טבעת מעוצבת אירוסין יהלומים

דינר עיצוב תכשיטים מציגים מגוון מקורי ואיכותי של טבעות אירוסין יהלומים ואבני חן בהתאמה אישית ומחיר משתלם

לבחור טבעת נישואין מושלמת

לבחור טבעת נישואין מושלמת

החלק המהנה בהכנות לחתונה זה לבחור טבעת נישואין

חתונה בטבעת טבעות בהשראת הטבע

חתונה בטבעת טבעות בהשראת הטבע

לחתונה בטבע מרגשת ורומנטית מתאימות טבעות נישואין מקוריות ואיכותיות המעוצבות בהשראת אוצרות הטבע

דינר עיצוב תכשיטים

דינר עיצוב תכשיטים

Describe your image.

נישואים טריים לקשר נצחי

נישואים טריים לקשר נצחי

אנו בדינר עיצוב תכשיטים מזמינים אתכם לבחור טבעות נישואין איכותיות במחיר משתלם ועיצוב מרהיב

טבעת אירוסין נוחה ויפה

טבעת אירוסין נוחה ויפה

חשוב שהטבעת שלך תהיה נוחה לא פחות מיפה ומרשימה בדינר עיצוב תכשיטים זה חשוב גם לנו

טבעות נישואין קונים בבטחון ואחריות

טבעות נישואין קונים בבטחון ואחריות

בדינר עיצוב תכשיטים תמצאו מגוון טבעות נישואין ואירוסין באחריות ואיכות גבוהה מובטחת לשקט נפשי ושביעות רצון מלאה

טבעות נישואין סט לחתן ולכלה

טבעות נישואין סט לחתן ולכלה

טבעת נישואין לכלה וטבעת נישואין לחתן

טבעת אירוסין יהלומים מפותלת

טבעת אירוסין יהלומים מפותלת

טבעת אירוסין מרשימה משובצת יהלומים באיכות גבוהה נוחה לענידה באחריות ישירות מהמעצב סטודיו וחנות דינר עיצוב תכשיטים

טבעות למתחתנים

טבעות למתחתנים

DINAR דינר עיצוב תכשיטים סטודיו וחנות לטבעות ותכשיטים מקוריים אזור חיפה והצפון

bottom of page